2023. 06. 29. KEREZSI CSENGE EURÓPA BAJNOK LETT

Kerezsi Csenge Debrecenben a Karate Utánpótlás Európa Bajnokságon aranyérmet nyert.

2023. 06. 29. NÉVADÓ ÜNNEPSÉG ÉS LABDARÚGÓ GÁLA A NYÍRBÁTORI SPORTTELEPEN

Nyírbátor lokálpatriótájáról, népszerű sportolójáról és közösségi emberéről, Kovács Kálmánról nevezték el a város sporttelepét.

2023. 06. 16. Megyei kitüntetést kapott Majoros Bence

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Önkormányzat május 20-án Szabolcs településen tartotta az idei megyenapot, ahol több, a közgyűlés által megítélt kitüntető díjat, elismerést is átadtak. A nyírbátori születésű Majoros Bence válogatott asztaliteniszező Kovács József-díjban részesült. Az elismerést Bence távollétében édesapja vette át.

2023. 06. 16. Antal Dávid Európa-bajnokságra készül

A V4-Olympic Hopes Meeting 2023 című versenyre kapott meghívást Antal Dávid, amely Lengyelországban, Gliwicében volt. Ezen a megmérettetésen Lengyelország, Szlovákia, Csehország és Magyarország serdülő válogatott úszói mérték össze tudásukat. A versenyt összesítve Magyarország nyerte.

2021. 11. 16. Európa bajnoki dobogósok a nyírbátori karatékák

Kerezsi Csenge Európa bajnok, Karczub Donát Európa Bajnoki bronzérmes lett Nagyváradon.

2021. 09. 30. FUTSAL:ORSZÁGOS DÖNTŐ A BETHLENBEN

2020-as, a járvány miatt elmaradt országos futsal döntőt rendeznek Nyírbátorban.

2021. 07. 16. FÖLDÖN, VÍZEN, FOCIPÁLYÁN

Kétszer egy hét, 50-60 kisgyerek és életre szóló élmény. Egy izgalmas, érdekes fejlesztő tábor a Nyírbátori Sporttelepen.

2021. 06. 28. VII BÁTORI LOVAS NAPOK

Parádéztak a fogathajtók, izgalmas volt a díjugratás és szívet melengető az amatőr lovasok bemutatója a VII. Bátori Lovasnapokon.

2021. 06. 25. LOVAS NAPOK NYÍRBÁTORBAN

A teljesen amatőröktől az ugróspecialistákon át a látványos fogathajtásig.

2021. 06. 23. ÉRMEKÉRT MENNEK TBILISZIBE

Csak a bajnokok kvalifikálnak automatikusan a lengyelországi világbajnokságra, ezért a gruziai európa bajnokságon mind a két nyírbátori versenyző a bajnoki címre hajt.

2021. 06. 18. EDZÉSKÖZPONT: ÜNNEPÉLYES ÁTADÓ

A Magyar Asztalitenisz Szövetség és a Nyírbátori Önkormányzat közös finanszírozásából jelentősen kibővítették az asztalitenisz csarnokot és még korábban szálláshelyeket is alakítottak ki a volt 2-s iskola épületében.