Nagy sikerrel mutatkozott be tavasszal az Időutazók, mondjuk úgy nosztalgia zenekar Nyírbátor. A csapat csütörtök 17 órától a Sárkány fürdőben ad újabb koncertet, picit kibővített repertoárral, és egy-két új taggal készülnek. A koncert előtt ingyen busz viszi az érdeklődő közönséget a Bátori ABC parkolójából a fürdőre, a koncert után pedig vissza.