A nyírbátori testvérpár, Molos Károly és Molos Eszter ökölvívásban is megállja a helyét.

A két fiatal harcos a VI. Nemzetközi Eger Kupa - Ökölvívó Tornán vett részt október 6-án és 7-én, ahol 11 ország 300 versenyzője között Molos Eszter serdülő korosztályban (35 kg-osan) a 38 kg-os kategóriában az első helyet szerezte meg. Molos Károlyt a thai box-ban elért kimagasló eredményei alapján már ismerhetjük - csakhogy említsünk néhányat a sok közül: többszörös muay thai magyar bajnok, világbajnok - és most a Kickbox világranglista 9. helyét is elfoglalta. No, de élete második ökölvívó versenyén eljutott a döntőig, ahol a jelenlegi Európa bajnok görög versenyzővel csapott össze, majd ezüstéremmel zárta a versenyt. Testvére, Eszter is jeleskedik a thai boxban, ugyanis magyar bajnok és K1 Európa Kupa győztes. A Molos testvérek felkészítő edzője Gönczi János és Molos Krisztián.