2021. 03. 10. Fertőzés miatt elmarad a Nyírbátor LSE hétvégi mérkőzése

Elmarad a Nyírbátori LSE hétvégi meccse, több játékosnál kimutatták a koronavírus fertőzést. A focisták  az önkormányzat által szervezett és a csapatsportágak számára felajánlott tesztelésen vettek részt.

2019. 05. 08. A magyar válogatottban Csoba Adrienn képviselte Nyírbátort

Ismét a magyar csapat hozta el a V4 összetett elsőségért járó kupát az Olimpiai Reménységek Versenyén

2019. 05. 08. Antal Dávid magyar bajnok

1500 méteres gyorsúszásban aranyérmes

2019. 04. 25. Majoros Bence az asztalitenisz világbajnokságon

Budapesten, a Hungexpo területén került megrendezésre 2019. április 21-28 között a „Liebherr Asztalitenisz Világbajnokság 2019”. A világversenyen 155 ország 800 versenyzője képviselteti magát, köztük Majoros Bence Magyarország jelenleg legjobb férfi játékosa, akinek a karrierje Nyírbátorból indult.

2023. 08. 29. BÁTORI SPORTNAP 2023

Ismét nagy sikere volt a Bátori Sportnapnak. A röplabda torna nemzetközi, az akadályfutás országos kitekintésű volt.

2021. 04. 26. BAJNOKCSAPAT

Három fordulóval a bajnokság vége előtt már bajnok az NYBSC-TVP. A Nyírbátori kézilabdázók az NBI/B-re aspirálnak. A mostani bajnokság mostoha körülményei ellenére óriási győzelmi sorozatot produkált a gárda. A következő években, remélhetőleg már az új városi sportcsarnokban, a férfi másodosztályban is helytállásra készül a csapat.

2021. 03. 25. Bővítették az asztalitenisz edzőcsarnokot

A mostani bővítéssel nemzetközi szintű edzőközpont lett a nyírbátori asztalitenisz központ.

2021. 02. 18. 40 éves a Vasas Horgászegyesület

A Vasas Horgászegyesület 1981-ben 81 fővel alakult meg Nyírbátorban. Jelenleg 180 teljes jogú taggal és mintegy 500 pártoló taggal működnek, ami közel 800 főt jelent. A megye 63 horgászegyesülete közül a Vasas a harmadik taglétszámát tekintve. Az egyesület bázisa a Szénaréti-tó, ami remek helyszín a megszállott horgászok és a családok számára akár a sport, akár a kikapcsolódás szempontjából.